Iveco LMV Lince, Italeri, 1/35

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Iveco LMV Lince, Italeri, 1/35

Postaj by Poky on pet tra 21, 2017 10:30 am

Nakon podosta vremena evo me natrag u 35ici Very Happy !
Mislio sam taložiti još par godina ovo čudo u stashu dok ne nabavim neke figure od kojih ću iskemijati naše BSDovce ,al onda mi je puhnuo vjetar pa sam odlućio ipak prvo završiti vozilo ,a onda mu naknadno nadodati figure...
Ukratko eto ga gotov je ,ima grešaka ,što mojih ,što Italerijevih... Trebao je biti onaj poznatiji 010 s PKTom na krovu ,ali kako to obično biva nakon što sam ga zgotovio i naljepio naljke te krenuo u prljanje skužio sam da taj 010 NEMA protuminsku zaštitu ispod ,a ja sam svoju već zaljepio pa mi je preostalo ili trgati već gotovu maketu il prepraviti dekale i napravito 007 s Browningom Mad ... Odlučio sam se za ovo drugo i eto ga gotov je ,dakle fale još samo zastavice na prednjoj anteni i figure...

Poky

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Iveco LMV Lince, Italeri, 1/35

Postaj by Damir on pet tra 21, 2017 11:47 am

Ja sam totalni laik, i za mjerilo i za tip. Ali mi se čini jako dobro. daj neku priču oko subjekta (diorame), kontekst.
PS: u pretincu vrata je Večernjak? Smile

Damir

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Poky on pet tra 21, 2017 1:02 pm

Ne u pretincu je Hrvatski Vojnik Laughing Laughing Laughing
Koja priča koji kontekst?!?! Zbiljam si laik ,mirovna misija u Čadu ,naši poslali grupicu BSDovaca (Bojna za Specijalna Djelovanja) koji su se malo poslikavali s Poljacima po predgrađu tam nekog sela/grada štali već ,posjetila ih bivša Ministarka Adlešić i tak... evo ti par fotki da svatiš kontekst, na zadnjoj fotki je taj kojeg sam radio, a na drugoj se vidi da tom s PKTom fali protuminska podnica, po povratku u Hr. ju je opet imao...

[url=https://postimg.org/image/erol45lc3/]
Poky

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Damir on pet tra 21, 2017 4:28 pm

Ma da, to je kad imam averziju od sveg onog što ne leti... Al bio sam skoro siguran da se radi o Africi ili Aziji, nekako me podloga makete vukla na to... Nek mi se to uzme kao plus. Laughing
Inače, baš si ga dobro skinuo.

Damir

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]